Siedlisko? ranczo? dom letniskowy? - do wyboru!

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
590 000 PLN , Pow. 85 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
85 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Janowice
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
PNO485710
Cena za m2:
6 941 PLN
BEZ PROWIZJI ZE STRONY KUPUJĄCYCH

Chciałbyś mieszkać w miejscu gdzie można bezustannie cieszyć się urokami natury, pięknym otoczeniem, ciszą i spokojem. Miejsca, w którym będziesz mógł odetchnąć od trudów dnia codziennego, cywilizacji i zgiełku miasta? A może szukasz domku letniskowego, w niedalekiej odległości od miasta (20 km od krakowskiego rynku i 7 km od rynku w Wieliczce), w którym będziesz mógł wypocząć na łonie natury przez całe wakacje i nie tylko? Może szukasz dużej przestrzeni z dala od zabudowy, pośród której będziesz mógł zamieszkać, stworzyć swoje „ranczo”? Lub zawsze marzyłeś o tym aby poczuć się jak w Bieszczadach bez konieczności wyjeżdżania z okolic Krakowa/ Wieliczki ? To właśnie miejsce idealne dla Ciebie.

Czy można określić nieruchomość jednym słowem, które ją idealnie definiuje ? W przypadku prezentowanej przez nas odpowiednim słowem będzie SPOKÓJ. Dom całoroczny, gotowy do zamieszkania, położony na ponad hektarowej działce, z dala od zabudowy, otoczony łąkami, strumieniem i drzewami - tutaj pasuje tylko jedno określenie - idealna cisza i spokój.

Na sprzedaż lub do zamiany oferujemy nieruchomość położoną w Janowicach w gminie Wieliczka.
To niewielka miejscowość znajdująca się jedyne 5,5 km od centrum Wieliczki, około 7 km od najbliższych zjazdów na obwodnicę Krakowa. Kilka różnych dróg dojazdu do południowych dzielnic Krakowa daje gwarancję świetnej komunikacji z miastem. Najbliższy przystanek komunikacji, zintegrowany z podmiejską koleją Wieliczka-Kraków znajduje się w odległości około 850 metrów, a szkoła podstawowa oddalona jest o 1200 metrów. Dojazd do Rynku Wielickiego zajmuje około 12 minut natomiast dotarcie do centrum Krakowa około 35 minut.

Nieruchomość, którą prezentujemy to działka o powierzchni niespełna 1,27 hektara granicząca z urokliwym zagajnikiem nad niewielkim potokiem. Granice działki mają nieregularny kształt, a jej powierzchnia jest w zasadzie płaska i równa. Działka usytuowana w kotlince ma ekspozycję na wzgórza zarówno na południe, jak i na północ. Działka jest nasłonecznioną niemal cały dzień. Zabudowana jest budynkiem mieszkalnym i gospodarczym. Budynek mieszkalny ma powierzchnię około 85 mkw, na którą składają się cztery pokoje, kuchnia, łazienka, hall/przedpokój oraz wiatrołap. Jest częściowo podpiwniczony, posiada również poddasze. Budynek został częściowo gruntownie wyremontowany w 2020 roku. Remont obejmował wymianę stolarki okiennej (w około 80 procentach), wymianę instalacji, remont podłóg, ocieplenie wewnętrzne, malowanie/ odnawianie ścian, nowe wyposażenie łazienki i kuchni. Dom zasilany jest siecią elektryczną, ogrzewany piecem CO 2 trzeciej generacji i zaopatrywany w wodę za pomocą studni z pompą. Na miejsce dojechać można asfaltową drogą gminną, która na ostatnim 100 metrowym odcinku jest obecnie modernizowana oraz asfaltowana. Zimą droga jest odśnieżana przez gminę.

Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie w Wieliczce lub Krakowie (minimum dwupokojowe).

Gorąco polecam i zapraszam oględziny. 

Dariusz Dziewoński
Broker nieruchomości
+48 504 237 471
Nieprawidłowy adres E-mail