Piękny i komfortowy EKO dom - 10 km od Krakowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 590 000 PLN , Pow. 188,47 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
188,47 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Sadowie , Kielnik
Rok budowy:
2015
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
PNO732501
Powierzchnia działki:
1 874 m2
Cena za m2:
8 436 PLN
OFERTA BEZ PROWIZJI ZE STRONY KUPUJĄCYCH

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży parterowego domu w miejscowości Sadowie, w gminie Kocmyrzów. Ze względu na zastosowane systemy i wyposażenie jest absolutnie wyjątkowy. Został wybudowany przez właściciela na własne potrzeby w 2015 roku i jest usytuowany na dwóch działkach o łącznej powierzchni 1 874 mkw. Zarówno w konstrukcji, jak i wykończeniu użyto materiałów wyłącznie wysokiej jakości.

NIERUCHOMOŚĆ
Powierzchnia użytkowa domu to 116,64 mkw, a całkowita 188,47 mkw. Do zagospodarowania jest jeszcze całe poddasze (61 mkw powierzchni użytkowej, a „po podłodze” - 172 mkw). Garaż (36 mkw) klimatyzowany z automatyczną bramą wjazdową. Materiał konstrukcyjny - cegła ceramiczna, dach pokryty dachówką betonową. Budynek z zewnątrz ocieplony styropianem o grubości 20 cm. Stropy ocieplane styropianem grafitowym. Okna PCV. Dookoła budynku wykonany jest drenaż oraz opaska z kostki brukowej. Ogrzewanie w całości podłogowe. Budynek ocieplany jest pompą ciepła firmy „SOFATH”, a dodatkowo w salonie dysponujemy kominkiem. Woda ogrzewana jest w dużym 300 litrowym zasobniku. Ponadto wyposażony jest w rekuperator automatyczny - pośredni, a jego zalety to przede wszystkim:
• świeże powietrze w pomieszczeniach przez całą dobę, niezależnie od warunków atmosferycznych;
• filtrowane, wolne od alergenów powietrze;
• obniżenie szkodliwych dla zdrowia substancji w powietrzu: z mebli, farb, wykładzin itd.;
• brak konieczności wietrzenia pomieszczeń;
• obniżenie wilgoci w pomieszczeniach;
• obniżenie kosztów ogrzewania budynku nawet o 50%;
• niższa emisja dwutlenku węgla do atmosfery.
W budynku zainstalowany jest mechaniczny filtr wody BWT, wyposażony jest również w panele fotowoltaiczne. Samowystarczalny jeżeli chodzi o zapotrzebowanie na energię.
Biologiczna oczyszczalnia ścieków - właściciel stosuje chemię, która w pełni eliminuje nieprzyjemne zapachy. Woda opadowa gromadzona jest w studni chłonnej oraz częściowo rozsączana na działce. Po prostu EKO dom. Ponadto: system monitoringu, stalowe, antywłamaniowe drzwi wejściowe, rolety antywłamaniowe. Sprzedajemy z pełnym wyposażeniem.
Dojazd z asfaltowej drogi głównej odcinkiem wybrukowanej drogi prywatnej (sprzedamy udział lub ustanowimy służebność).
Działka o kształcie prostokąta, lekko nachylona w kierunku południowym, z pięknym panoramicznym widokiem na okoliczną zieleń. Działka w pełni ogrodzona z automatyczną bramą wjazdową, zagospodarowana zielenią, obsadzona tujami. Obok budynku mieszkalnego znajduje się domek gospodarczy na narzędzia natomiast w dolnej części ogrodu murowana, wkopana w ziemię piwniczka z wędzarnią oraz ogródek warzywny.

LOKALIZACJA

Do najbliższej granicy Krakowa ok. 10 km, do centrum Krakowa 20 km. Luborzyca 7,5 km, Michałowice 10 km.
Przystanek Park & Ride małopolskiej kolei „Goszcza” 200 m, najbliższy przystanek komunikacji miejskiej (linia 202, 232) 950 m. Centrum miejscowości Goszcza 1,2 km - kościół, szkoła podstawowa, OSP, boisko sportowe, restauracja, gminna biblioteka. Łuczyce - 3,5 km: Lewiatan, bistro, restauracja. W pobliżu również Stadnina Koni Huculskich, winnica oraz wytwórnia serów francuskich.

Zapraszam na wizję lokalną

Dariusz Dziewoński
Broker nieruchomości
+48 504 237 471
Nieprawidłowy adres E-mail