Działka budowlana w Brzeziu – 2200 mkw z pięknymi

Działka (Budowlana) na sprzedaż
270 000 PLN , Pow. 2 200 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
2 200 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Brzezie
Numer oferty:
PNO495075
Cena za m2:
123 PLN
BEZ PROWIZJI ZE STRONY KUPUJĄCYCH

Na sprzedaż piękna, obszerna działka położona w miejscowości Brzezie gm. Kłaj. Działka usytuowana jest w pierwszej linii zabudowy, z bezpośrednim zjazdem z asfaltowej drogi gminnej. Jej powierzchnia to 2200 mkw, kształtem przypomina prostokąt o bardzo dobrych wymiarach ok. 36-38 metrów szerokości oraz ok. 60-61 metrów długości. Działka ma ekspozycję oraz nachylenie w kierunku wschodnim, co zapewnia możliwość oglądania przepięknych wschodów słońca przez cały rok.

Przeznaczenie:
Oferowana nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego gminy Kłaj, a całą jej powierzchnię obejmuje oznaczenie MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. MPZP pozwala na zabudowanie działki budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w układzie wolnostojącym lub bliźniaczym. Wysokość zabudowy nie może przekraczać 10 metrów. Dopuszcza sieę uzupełnienie funkcji mieszkaniowej o funkcję usługową z zakresu usług publicznych lub komercyjnych (przy wykorzystania na ten cel części obiektu mieszkalnego lub w odrębnym budynku usługowym).
Działka została poddana częściowym pracą ziemnym.

Media:
Na działkę został już doprowadzony prąd. Obecny właściciel posiada również aktualne warunki przyłączenia do sieci wodociągowej, która znajduje się w działce sąsiedniej po przeciwnej stronie. Sieć gazociągowa znajduje się po przeciwnej stronie drogi na działce sąsiada. Bezpośrednio przy działce znajduje się światłowód. Orientacyjna lokalizacja mediów na załączniku wśród zdjęć oferty. W okolicy nie istnieje, żadna sieć kanalizacyjna - przyszły inwestor powinien zastosować zbiornik na nieczystości ciekłe lub przydomową oczyszczalnie ścieków.

Lokalizacja:
Nieruchomość położona jest w niewielkiej, spokojnej i cichej miejscowości Brzezie oddalonej od Wieliczki o jedyne 11 km. Do najbliższego węzła obwodnicy Krakowa „węzeł Wielicka” - oddalona jest o ok. 15,5 km. Bardzo wygodny i szybki dojazd do Wieliczki, Krakowa czy Kłaja lub Bochni zapewnia tzw. „stara A czwórka” czyli DK 94. Z działki możemy również bardzo szybko i wygodnie dostać się na autostradę A4 - w kierunku Rzeszowa „węzeł Targowisko”, który oddalony jest o ok. 5 km lub w kierunku Krakowa „węzeł Niepołomice” - 9 km. W najbliższej okolicy znajdują się: sklep spożywczy, stacja paliw Orlen, punkt apteczny, przedszkole, szkoły podstawowe w Brzeziu oraz w Szczytnikach, biblioteka publiczna, zabytkowy kościół, plac zabaw, boisko sportowe, cukiernia. Najbliższy przystanek autobusowy (komunikacja do Wieliczki, Krakowa lub Bochni) znajduje się około 400 metrów od działki.Zapraszam do kontaktu oraz na wizję lokalną
Dariusz Dziewoński
Broker nieruchomości
+48 504 237 471
Nieprawidłowy adres E-mail