Piękne działki budowlane, Janowice gm. Wieliczka

Działka (Budowlana) na sprzedaż
260 000 PLN , Pow. 1 016 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 016 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Janowice
Numer oferty:
PNO153841
Cena za m2:
256 PLN
BEZ PROWIZJI ZE STRONY KUPUJĄCYCH

Świeże powietrze, piękny krajobraz połączone z niewielką odległością od miasta i wygodnym dojazdem do pracy. To właśnie tutaj położone są działki, które mamy przyjemność Państwu zaprezentować. Janowice to spokojna, niewielka miejscowość znajdująca się w gminie Wieliczka. Jedyne 5,5 km od centrum Wieliczki, około 7 km do najbliższych zjazdów na obwodnicę Krakowa oraz kilka różnych dróg dojazdu do południowych dzielnic Krakowa dają gwarancję świetnej komunikacji z miastem. Usytuowane w urokliwym miejscu działki są również gwarancją ciszy oraz malowniczych widoków na pobliskie wzgórza. 
Najbliższy przystanek komunikacji, zintegrowany z podmiejską koleją Wieliczka-Kraków znajduje się około 450 metrów od działek. Szkoła podstawowa oddalona jest natomiast o 1500 metrów.

Na sprzedaż oferujemy następujące działki:

Działka nr A: SPRZEDANA

Działka nr B:
Ma powierzchnię 1016 mkw, kształtem przypomina prostokąt o bokach ok 28m - 37m - 30m -32m . Jej powierzchnia jest lekko nachylona w kierunku wschodnim. Do działki można się dostać przez drogę utwardzoną, w której przyszły właściciel będzie miał cześć udziałów. 
Media: sieć gazowa przebiega przez działkę, natomiast sieć wodociągowa oraz elektryczna znajdują się przy drodze gminnej (około 44 metry od działki). Cena działki to 270.000 zł.Działka nr C:

Ostatnia działka z jednocześnie najlepszym widokiem. Jej powierzchnia to 1015 mkw. Kształtem przypomina trapez o bokach w najwęższym miejscu ok 24 m szerokości oraz w najdłuższym 37m długości. Jej powierzchnia jest nachylona w kierunku wschodnim. Do działki można się dostać przez drogę utwardzoną, w której przyszły właściciel będzie miał cześć udziałów.
Media: sieć gazowa przebiega przez działkę, natomiast sieć wodociągowa oraz elektryczna znajdują się przy drodze gminnej. Cena działki to 270.000 zł.

Wszystkie działki są objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczone jako 284MN czyli tereny z przeznaczeniem …„pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wolnostojącą i bliźniaczą, z możliwością wydzielenia w budynku mieszkalnym lokalu na cele usługowe”.

Dariusz Dziewoński
Broker nieruchomości

+48 504 237 471
Nieprawidłowy adres E-mail