Działka budowlana Janowice

Działka (Budowlana) na sprzedaż
240 000 PLN , Pow. 1 053 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 053 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Janowice
Numer oferty:
PNO916884
Cena za m2:
228 PLN

BEZ PROWIZJI ZE STRONY KUPUJĄCYCH

Świeże powietrze, piękny krajobraz połączone z niewielką odległością od miasta i wygodnym dojazdem do pracy. To właśnie tutaj położona jest działka, którą mamy przyjemność Państwu zaprezentować. Janowice to spokojna, niewielka miejscowość znajdująca się w gminie Wieliczka.
Jedyne 5,5 km od centrum Wieliczki, około 7 km do najbliższych zjazdów na obwodnicę Krakowa oraz kilka różnych dróg dojazdu do południowych dzielnic Krakowa dają gwarancję świetnej komunikacji z miastem. Usytuowana w urokliwym miejscu działka jest również gwarancją ciszy oraz malowniczych widoków na pobliskie wzgórza. 
Najbliższy przystanek komunikacji, zintegrowany z podmiejską koleją Wieliczka-Kraków znajduje się około 450 metrów od działki. Szkoła podstawowa oddalona jest natomiast o 1500 metrów. 


Działka ma powierzchnię 1053 mkw, kształtem zbliżona do prostokąta o bokach 23,5 - 24 m na 45,5 - 42 m. Jej powierzchnia jest płaska. Do działki możemy dostać się korzystając z asfaltowej drogi gminnej oraz na ostatnich kilkunastu metrach z drogi wewnętrznej, utwardzonej do której udziały nabędzie nowy właściciel. 
 Media znajdują się w drodze wewnętrznej, do której nowy właściciel będzie posiadał część udziałów. Sieć wodociągowa przebiega przez działkę. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczone jako 284MN czyli tereny z przeznaczeniem …„pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wolnostojącą i bliźniaczą, z możliwością wydzielenia w budynku mieszkalnym lokalu na cele usługowe”.

Dariusz Dziewoński
Broker nieruchomości

+48 504 237 471

Nieprawidłowy adres E-mail