Możliwość podziału na dwie działki budowlane

Działka (Budowlana) na sprzedaż
215 016 PLN , Pow. 3 400 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
3 400 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Kłaj
Numer oferty:
PNO593590
Cena za m2:
63 PLN
Zapraszam do zakupu atrakcyjnej działki, położonej w niezwykle korzystnej komunikacyjnie lokalizacji. Poza lokalizacją atrakcją prezentowej działki jest ich spora powierzchnia, ukształtowanie, a przede wszystkim możliwość podzielenia na dwie działki budowlane!

LOKALIZACJA
Działka jest zlokalizowane przy lokalnej, asfaltowej drodze o prawie zerowym natężeniu ruchu, w spokojnej okolicy, w rozproszonej, bardzo luźnej zabudowie domów jednorodzinnych.
Działkę dzieli zaledwie kilkanaście minut drogi od zarówno Wieliczki (19 km), jak i Niepołomic (7 km) lub Bochni (15 km). Trochę dalej jest na przykład do Ronda Matecznego w Krakowie (29 km), ale korzystając z autostrady A4, której węzeł jest również w Targowisku, będziemy tam już po 25-26 minutach. Poza tym mamy do dyspozycji Krakowską Kolej Aglomeracyjną, której przystanek Park&Ride w Kłaju jest oddalony od działki o zaledwie 2,3 km (3 minuty). Również w Kłaju jest pełna infrastruktura usługowo - handlowa (trzy markety spożywcze - Netto, Lewiatan, Delikatesy Centrum), myjnia samochodowa, kwiaciarnia, fryzjer, szkoła podstawowa, żłobek, przychodnia zdrowia, apteka, a także kościół. Liczne busy zapewniają dobry dojazd do wszystkich wyżej wymienionych miejscowości (również do Nowej Huty - 25 km).

DZIAŁKA
Działka jest w kształcie prostokąta o powierzchni prawie 34 arów i wymiarach ok. 140 m x 20 m. Powierzchnia budowlana to 1875 mkw (18,75 a). Do działki prowadzi droga asfaltowa, a media są na działce lub w jej sąsiedztwie. Ponadto na działce jest także prywatne ujęcie wody (studnia). Działka jest objęta MPZP gminy łaj i oznaczona jako 1 MN, co dopuszcza możliwość budowy mieszkaniowej jednorodzinnej w układzie wolnostojącym lub bliźniaczym. Układ działki umożliwia również jej podział na dwie niezależne działki budowlane.

Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu ustalenia terminu Państwa wizyty w tej atrakcyjnej i pełnej możliwości lokalizacji.

Wojciech Piotrowski
Dyrektor Biura
Tel. +48 501 86 40 39
Nieprawidłowy adres E-mail