Działki budowlane w Maszkowie k. Michałowic

Działka (Budowlana) na sprzedaż
240 000 PLN , Pow. 1 200 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 200 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Maszków
Numer oferty:
PNO111765
Cena za m2:
200 PLN

Oferta bez prowizji od kupujących!

Jeżeli szukasz działki idealnie nadającej się na budowę domu, otoczonej zielenią, w spokojnej okolicy, a jednocześnie dobrze skomunikowanej z Krakowem, Michałowicami i/lub Słomnikami to idealne miejsce dla Ciebie. Maszków to miejscowość znajdująca się na północ od Krakowa w powiecie Krakowskim, w gminie Iwanowice. Miejscowość jest usytuowana zaraz przy trasie „Warszawskiej”- drodze krajowej nr 7, między Krakowem a Słomnikami. Natomiast działki dzieli od niej ponad 700 metrów. A od Michałowic są oddalone o około 4,5 km, od centrum Krakowa około siedemnaście, od dzielnicy Prądnik Czerwony lub Biały 13 i jedyne 10 km (w kierunku północnym) od Słomnik.Na sprzedaż oferujemy cztery działki budowlane:A - działka w pierwszej linii zabudowy, bezpośrednio granicząca z drogą gminną asfaltową. Kształtem zbliżona do kwadratu, w jej krótszym boku o szerokości ok. 20 m, w dłuższym ok. 35 m, a długość to ok. 41 m. Powierzchnia działki A to 1200 mkw (12 arów). Wszystkie media (woda, prąd, gaz, kanalizacja) znajdują się w granicach działki. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego cała powierzchnia oznaczona jest jako MR2, czyli teren przeznaczony na budowę jednorodzinną wolnostojącą, bliźniaczą lub usługową i produkcyjną. Działka jest płaska. Cena ofertowa to 240.000 zł.
B - działka znajduje się w drugiej linii zabudowy z dostępem do drogi gminnej asfaltowej poprzez udziały w wytyczonej drodze wspólnej. Działka kształtem jest zbliżona do kwadratu o wymiarach ok. 33 m na 36 m. Jej powierzchnia to 1200 mkw (12 arów). Media (woda, prąd, gaz, kanalizacja) będą dostępne poprzez służebność we wspólnej drodze, w której nowy właściciel nabędzie udziały (w cenie działki). W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego cała powierzchnia oznaczona jest jako MR2, czyli teren przeznaczony na budowę jednorodzinną wolnostojącą, bliźniaczą lub usługową i produkcyjną. Działka jest płaska. Cena ofertowa to 260.000 zł. C - działka znajduje się w trzeciej linii zabudowy. Dojazd poprzez udziały w drodze wspólnej. Kształtem jest zbliżona do kwadratu o bokach ok. 32,5 m na 37 m. Jej powierzchnia to 1200 mkw (12 arów). Media (woda, prąd, gaz, kanalizacja) będą dostępne poprzez służebność we wspólnej drodze, w której nowy właściciel nabędzie udziały (w cenie działki). W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego cała powierzchnia oznaczona jest jako MR2, czyli teren przeznaczony na budowę jednorodzinną wolnostojącą, bliźniaczą lub usługową i produkcyjną. Działka jest lekko pochylona z ekspozycją południową. Cena ofertowa to 240.000 zł.
D - działka ostatnia, najbardziej oddalona od drogi gminnej i największa z działek. Dojazd poprzez udziały w drodze wspólnej. Kształtem przypomina trapez. Jej powierzchnia to ok. 2200 mkw (22 ary). Media (woda, prąd, gaz, kanalizacja) będą dostępne poprzez służebność we wspólnej drodze, w której nowy właściciel nabędzie udziały (w cenie działki). W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka ta jest częściowo budowlana, a częściowo terenem zielonym. Powierzchnia przeznaczona pod budowę wynosi około 1500 mkw. Działka jest lekko pochylona z ekspozycją południową. Cena ofertowa to 290.000 zł.W promieniu 3-4 km od działek znajdują się wszystkie niezbędne do życia punkty handlowo-usługowe oraz wiele innych udogodnień: między innymi ośrodek zdrowia, apteki, szkoły, place zabaw, stadnina koni i wiele innych. Jednym słowem miejsce idealne do życia. Najbliższy przystanek autobusowy, z którego jeżdżą autobusy w kierunku Krakowa i Miechowa, oddalony jest o niecałe 900 metrów - 10 minut piechotą.


Oczywiście istnieje możliwość zakupu kilku działek.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację
Dariusz Dziewoński
Broker nieruchomości

+48 504 237 471

Nieprawidłowy adres E-mail