Wygodne mieszkanie dla rodziny lub INWESTYCJA

Mieszkanie na sprzedaż
798 000 PLN , Pow. 76 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
76 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Kraków Bronowice , Juliusza Lea
Rok budowy:
1996
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
PNO294600
Cena za m2:
10 500 PLN
Jak zwykle BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCYCH - już zaoszczędziliście 15 000 zł

Prezentowane mieszkanie to gratka dla preferujących życie w mieście, ale jednocześnie ceniących ciszę i spokój otoczenia. Choć z drugiej strony to również okazja inwestycyjna! Dzięki bardzo atrakcyjnej lokalizacji nie zabraknie chętnych najemców.

LOKALIZACJA
Ulica Lea 238 - 244 - nieopodal kompleksu biurowego (Zasada/Galileo/Newton/Edison - 400 metrów), tuż koło przystanku linii autobusowych (al. Armii Krajowej) i niespełna kwadrans spaceru od tramwajowych (ul. Bronowicka). Również samochodem wydostaniemy się łatwo we wszystkie kierunki - przez Rondo Ofiar Katynia do węzła autostradowego, na obwodnicę Krakowa (Balice) i dalej w kierunku Rzeszowa, Katowic lub ulicą Lea do centrum Krakowa lub Piastowską w kierunku Błoń (2 km). Oczywiście w najbliższym sąsiedztwie jest pełna infrastruktura handlowo - usługowa, szkoły, przedszkola, przychodnie zdrowia, itp., a do Makro, Ikei oraz Galerii Broniowice samochodem tylko 8 minut! To zdecydowanie niezwykle wygodne miejsce do życia.

OPIS
Nasza nieruchomość to klasyczne trzypokojowe mieszkanie z właściwie odrębnym, w pełni wyposażonym aneksem kuchennym (pierwotnie z całkowicie odrębną kuchnią z dużą powierzchnią „jadalnianą”) o powierzchni 76 mkw, na IV piętrze w 4 piętrowym budynku wybudowanym pod koniec lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Nie muszę chyba dodawać, ze ówczesne standardy to jeszcze grube tradycyjne mury (bardzo ciepłe zimą i chłodne latem!), niewielkie budynki (zaledwie 20 mieszkań na klatkę!), obszerne piwnice, liczne bezpłatne miejsca parkingowe i bardzo dużo zieleni wokół. Całość uzupełniają łazienka z wanną, odrębne WC, garderoba oraz klasyczna, duża loggia. Do lokalu przynależy obszerna piwnica, a oprócz tego na powierzchniach wspólnych mamy do dyspozycji wózkownię, rowerownię i strych! Mieszkanie jest w idealnym stanie, w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania. Jest nadspodziewanie tanie eksploatacyjnie - czynsz to zaledwie 330 zł, a ogrzewanie piecem dwufunkcyjnym daje pełną niezależność i wygodę. Na zamkniętym terenie naszego mini osiedla jest sporo miejsc parkingowych (dodatkowe, wydzielone wyłącznie dla mieszkańców również przy ulicy). Ewentualny inwestor, który chciałby wynajmować lokal długoterminowo łatwo może przywrócić pierwotny układ mieszkania z trzema pokojami i odrębną kuchnią. Tą atrakcyjną nieruchomość można obejrzeć i złożyć ofertę zakupu podczas Dni Otwartych, w sobotę 12 lub poniedziałek 14 listopada. W celu ustalenia konkretnego dnia i godziny Państwa wizyty proszę o kontakt telefoniczny (tel.: 501 864 039).

Serdecznie zapraszam

Wojciech Piotrowski
właściciel piotrowski - nieruchomości
tel.: +48 501 86 40 39
wpiotrowski@piotrowskinieruchomosci.pl
Nieprawidłowy adres E-mail