Jak działamy - nasze atuty

Naszą dewizą jest „szybka sprzedaż” czyli: 100% przygotowanie procesu sprzedaży, energiczne działania, bieżąca reakcja na sygnały z rynku.

Sukces gwarantuje kompleksowość usługi – wystarczy podpisać z nami umowę – drugi krok to już wizyta u notariusza. Resztę zrobimy za Ciebie:

- PRZYGOTOWANIE NIERUCHOMOŚCI DO SPRZEDAŻY
To naprawdę ważne. Będziemy oferować majątek warty kilkaset tysięcy złotych – nie można robić tego „z marszu”, bez szczegółowego przygotowania.

- HOME STAGING
Robią to WSZYSTKIE szanujące się zachodnie agencje. Nasza „homestagerka” przygotuje raport proponowanych dla każdego pomieszczenia zmian (zwykle chodzi o szczegóły). Przywiezie mnóstwo ślicznych dodatków i to ona ostatecznie przygotuje nieruchomość do sesji foto.

- PROFESJONALNA SESJA FOTOGRAFICZNA
„Kupujemy oczami”. Na stronie internetowej mamy około 5-8 sekund, aby zainteresować klienta. Nie da się przecenić tego elementu. Nad jego realizacją czuwa u nas kilku fachowców.

- W UZASADNIONYCH PRZYPADKACH: WIRTUALNY SPACER, FILM I ZDJĘCIA Z DRONA
Domy, działki pokazane bez najbliższego otoczenia tracą na atrakcyjności minimum 50% - nasz „pilot” wykona zdjęcia i film nie tylko tegoż otoczenia – pokażemy również infrastrukturę i atrakcje w pobliżu,

- PRZYGOTOWANIE CZYTELNEGO RZUTU POMIESZCZEŃ
Bez rzutu ciężko się zorientować w układzie mieszkania, a tym bardziej wielokondygnacyjnego domu. Brak planu nieruchomości to nie problem – pomierzymy i pięknie narysujemy.

- OPRACOWANIE I PUBLIKACJA OFERTY (WRAZ Z KAMPANIĄ PROMOCYJNĄ) WE WSZYSTKICH ISTOTNYCH PORTALACH SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
To podstawa, szkoda nawet tłumaczyć. Ale nasze doświadczenie pozwoli uniknąć strategicznych błędów, A wbrew pozorom jest ich wiele…

- PREZENTOWANIE NIERUCHOMOŚCI POTENCJALNYM KLIENTOM
I znowu kłaniają się zachodnie wzorce: właściciel NIGDY nie prezentuje swojej nieruchomości. Dlaczego? Wyjaśnimy na spotkaniu!

- NEGOCJACJE CENY I INNYCH WARUNKÓW SPRZEDAŻY
Bezpośrednie negocjacje mogą w wielu przypadkach doprowadzić nawet do zerwania kontaktu. Pośrednicząc w nich zapewniamy zarówno osiągnięcie jak najwyższej ceny, jak i komfort psychiczny. Nie do przecenienia!

- ZGROMADZENIE NIEZBĘDNYCH DO TRANSAKCJI DOKUMENTÓW
Jest ich kilka, do „zdobycia” w kilku różnych miejscach. Zaoszczędzimy Wam dużo czasu i kolejnego stresu.

- W POROZUMIENIU Z NOTARIUSZEM PRZYGOTOWANIE I SPRAWNE PRZEPROWADZENIE AKTU NOTARIALNEGO
Również ten ostatni akord powinien być precyzyjnie przygotowany i dobrze organizacyjnie procedowany. Uwierzcie – to wcale nie jest powszechna zasada.

- PRZYGOTOWANIE PROTOKOŁÓW PRZEKAZANIA I UDZIAŁ W WYDANIU NIERUCHOMOŚCI
Nie opuścimy Was również w finale procedury sprzedaży – choć wydawałoby się, że „swoje” już zrobiliśmy. Działamy od A do Z!