Duży dom z pompą ciepła plus bardzo duża działka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 380 000 PLN , Pow. 248 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
248 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Grabie
Rok budowy:
2013
Piętro:
1 na 1
Numer oferty:
PNO832997
Cena za m2:
5 565 PLN
OFERTA BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCYCH

Przedstawiamy ofertę sprzedaży superkomfortowego domu z dużą (lub bardzo dużą działką) w miejscowości Grabie - pół godziny jazdy od południowych granic Krakowa, 3,3 km od Łapanowa i 8 km od Gdowa. To w tych gminnych miejscowościach znajdziemy całą niezbędną do życia infrastrukturę: wspomniane sklepy (łącznie z Biedronkami, Pointem, Sparem i szeregiem innych - gospodarczych, budowlanych, odzieżowych, itd., itd.), żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i średnie, ale także banki, stacje benzynowe, myjnie automatyczne, pizzerie, restauracje czy wreszcie infrastrukturę rekreacyjną w ośrodku Kuter Port lub nad klimatycznym zalewem w Łapanowie.

NIERUCHOMOŚĆ

Nasza nieruchomość to superkomfortowy, obszerny dom o powierzchni 248 mkw powierzchni całkowitej i 203 mkw powierzchni użytkowej na dużej, 36 arowej działce z możliwością powiększenia jej o kolejne prawie aż 80 arów. Właściciele wybudowali go 10 lat temu i dysponują w nim wspaniałą otwartą powierzchnią na parterze: z kuchnią, jadalnią i salonem, a także gabinetem, łazienką i pomieszczeniem gospodarczym, a na piętrze 4 sypialniami (w tym jedną z garderobą), łazienką i jeszcze jednym pomieszczeniem gospodarczym, np. pralnią. Wszystkie pomieszczenia dają duże poczucie swobody - są naprawdę obszerne. Ogrzewanie  pompą ciepła (model BES MONOBLOK 16kW) wspomaganą instalacją fotowoltaiczną o mocy 9,9 kW, co radykalnie obniża koszty eksploatacyjne. W bryle budynku mamy też jednostanowiskowy garaż. Działka jest zagospodarowana krzewami, ogródkiem warzywnym oraz kilkunastoma sporymi drzewami. Ze względu na wielkość stwarza spory potencjał dla przyszłych właścicieli. Tym bardziej, że po pierwsze można ją powiększyć kupując sąsiednią działkę rolno - leśną o powierzchni 81 arów (od tych samych właścicieli), a po drugie - istnieje możliwość wydzielenia z aktualnej działki 36 arowej drugiej działki budowlanej (pod budynek dla dzieci lub inwestycję).

LOKALIZACJA

To idealne miejsce dla osób poszukujących możliwości oderwania się od zgiełku i hałasu miasta. Lokalizacja daje gwarancję ciszy i sielskiej atmosfery. Ponadto dom jest świetnie zorientowany według stron świata - taras i część rekreacyjna działki są zwrócone na południe. Położony jest na wzgórzu i dzięki temu roztacza się stąd piękny widok na okoliczne pola i lasy. Sąsiednia, bardzo luźna zabudowa graniczy tylko z północną granicą działki. Dojazd drogą asfaltową prowadzi do pobliskich: Gdowa (8 km) i Łapanowa (3,5 km). W tych miejscowościach znajdziecie Państwo wszelkie niezbędne do codziennego życia sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, żłobki, itp. Całkowicie bezproblemowy dojazd do Krakowa zajmuje około pół godziny (mieszkam w sąsiedniej miejscowości i chętnie udzielę dokładnych wskazówek).

Zapraszam serdecznie

Wojciech Piotrowski
Nieprawidłowy adres E-mail