Budynek z bali przy drodze krajowej - duży potencj

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 950 000 PLN , Pow. 5 500 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
5 500 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Mochnaczka Wyżna
Rok budowy:
2009
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
PNO585117
Powierzchnia działki:
650 m2
Cena za m2:
355 PLN

OFERTA BEZ PROWIZJI

Przedstawiamy ofertę sprzedaży bardzo dużego budynku z bali (powierzchnia całkowita 650 mkw) usytuowanego na 55 arowej działce, znajdującej się w miejscowości Mochnaczka Wyżna, tuż przy drodze głównej wiodącej z Nowego Sącza przez Tylicz aż do przejścia granicznego Muszynka - Kurov na granicy polsko - słowackiej.

WRAZ Z TĄ NIERUCHOMOŚCIĄ MOŻLIWY JEST ZAKUP DZIAŁKI PRZYLEGAJĄCEJ O POWIERZCHNI 6,1 HA

Działka
Jej powierzchnia to 5494 mkw, kształtem przypomina trapez o podstawach: krótszej ok. 55 m i dłuższej ok. 92,50 m oraz bokach: krótszym ok. 72,50 m i dłuższym ok. 72 m. Działka jest pochylona w kierunku południowo-zachodnim z 12% spadkiem. Na działkę wykonany jest zjazd z głównej drogi asfaltowej. W odległości kilkunastu metrów od działki jest przystanek autobusowy.

Budynek z bali
Budynek składa się z czterech kondygnacji: piwnicy - przyziemia o łącznej powierzchni użytkowej 196,53 mkw oraz pozostałych trzech kondygnacji (parter, pierwsze piętro i poddasze) wykonanych z konstrukcji belkowej o łącznej powierzchni 460,22 mkw. Budynek pokryty jest dwuspadowym symetrycznym dachem wykonanym z dachówki ceramicznej. Budowa została rozpoczęta w 2009 roku w oparciu o projekty zagospodarowania terenu i budowlany oraz wydane warunki zabudowy dla przedmiotowej działki (możliwa jest zmiana przeznaczenia budynku). Dom nie posiada stolarki okiennej ani drzwiowej. Została do niego przyłączona sieć energetyczna, a na działce znajduje się sieć kanalizacji sanitarnej. Budynek zachowany jest w bardzo dobrym stanie

Lokalizacja
Mochnaczka Wyżna to miejscowość położona w regionie słynącym z wysoko rozwiniętej turystyki. Gmina Krynica-Zdrój, na której terenie położona jest Mochnaczka leży we wschodniej części Beskidu Sądeckiego i na zachodnim skraju Beskidu Niskiego. Sąsiaduje z gminami Grybów, Łabowa, Muszyna, Uście Gorlickie oraz Słowacją. Gmina liczy około 16,5-17 tysięcy mieszkańców. Od lat zajmuje najwyższe miejsca wśród gmin o najwyższym rozwoju turystycznym. Z nieruchomości do centrum Krynicy-Zdrój mamy zaledwie 5,8 km. W regionie znajduje się wiele całorocznych atrakcji turystycznych oraz zabytków. Krynica-Zdrój jest nazywana kolebką sportów zimowych, zaledwie kilka-kilkanaście kilometrów od nieruchomości można znaleźć również takie miejscowości jak Tylicz czy Muszynka, słynące między innymi z wielu obiektów sportów zimowych (wyciągów narciarskich, lodowisk, tras biegowych, tras saneczkarskich itd.), oraz atrakcji letnich - tras pieszych, rowerowych, punktów widokowych, źródeł wód mineralnych czy uzdrowisk i wielu innych. Jest to jeden z najczęściej odwiedzanych obszarów turystycznych na terenie całej Polski, Chętnie odwiedzany przez Polaków i nie tylko. Nieruchomość ma bardzo duży potencjał inwestycyjny.

Przykładowe odległości z nieruchomości:
- około 5,6 km do centrum Krynicy Zdroju
• Tylicz 10 km, Muszynka 14 km, Muszyna 16 km
• Przejście graniczne Polska - Słowacja 16 km
• Stacja narciarska Tylicz 12 km, Słotwiny arena Krynica-Zdrój 3,7 km
• Nowy Sącz 25 km

Zapraszam serdecznie
Broker nieruchomości
Dariusz Dziewoński
504 237 471

Nieprawidłowy adres E-mail