Dom w Pawlikowicach, stan deweloperski zamknięty - Sprzedane

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
945 000 PLN , Pow. 137 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
137 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Pawlikowice
Rok budowy:
2023
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
PNO844495
Powierzchnia działki:
600 m2
Cena za m2:
6 898 PLN
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI

Prezentujemy na sprzedaż, nowo wybudowany dom jednorodzinny, wolnostojący w stanie deweloperskim zamkniętym na zagospodarowanej już działce, jedyne 1,5 km od rynku w Wieliczce.

Budynek:
Prezentowany dom ma powierzchnię około 100 mkw. Został wybudowany według świetnego projektu, bardzo dobrze zaadoptowanego do specyfiki działki. Budynek pomimo niewielkich rozmiarów oferuje bardzo komfortowy układ pomieszczeń oraz poczucie swobody. Projekt został poszerzony o garaż oraz niewielkie pomieszczenie gospodarcze znajdujące się nad garażem.

Na powierzchnię budynku składają się na parterze: otwarta kuchnia, salon, toaleta, hall, kotłowania oraz garaż natomiast na piętrze znajdują się trzy pokoje oraz łazienka z możliwością zamontowania wanny oraz kabiny prysznicowej. Wszystkie pomieszczenia są bardzo dobrze doświetlone światłem dziennym.
Konstrukcja budynku wykonana została z bloczków z betonu komórkowego yTong, ocieplenie ścian z zewnątrz styropianem o grubości 20 cm, ocieplenie stropów styropianem o grubości 6 cm, fundamenty są izolowane pianą oraz styropianem o grubości 14cm, dach pokryty dachówką ceramiczną, a ocieplenie dachu wykonane pianą natryskową PUR o grubości 23 cm. Stolarka okienna PCV trzyszybowa, drzwi zewnętrzne drewniane antywłamaniowe, brama wjazdowa oraz garażowa automatyczna. Ściany wewnątrz budynku pokryte tynkami gipsowymi.
Budynek ogrzewany jest za pomocą pieca z elektrycznym sterownikiem oraz stacją pogody. Zastosowane zostało ogrzewanie podłogowe zintegrowane z piecem..
Do budynku doprowadzona jest woda z sieci miejskiej, prąd trójfazowy, internet światłowodowy (instalacja sieci internetowej została rozprowadzona do wszystkich pomieszczeń) oraz gaz, a nieczystości ciekłe gromadzone są w zbiorniku-szambie o pojemności 12 m3.
Budowa została ukończona na początku bieżącego roku.

Działka:
Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 6 ar (600 mkw), płaskiej o kształcie prostokąta. Dzięki dobrej adaptacji projektu budynku do dyspozycji pozostaje spora część działki. Działka jest ogrodzona, zagospodarowana zielenią. Podjazd został wybrukowany. Dodatkowo został zamontowany zautomatyzowany zbiornik na „deszczówkę”. Do nieruchomości prowadzi utwardzona droga gminna.
W najbliższym sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne wolnostojące, co sprawia, że najbliższa okolica jest cicha i spokojna.

Lokalizacja:
Największe atuty tej nieruchomości to zdecydowanie lokalizacja oraz sama okolica. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Pawlikowice graniczącej z Wieliczką. Oddalona jest o zaledwie 1500 metrów od centrum Wieliczki, 4500 metrów od węzła autostradowego „Wielicka” i 12 km od Rynku Głównego w Krakowie. Najbliższy przystanek, gminnej komunikacji oddalony jest o jedyne 350 metrów.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajdziemy: przystanek autobusowy, restaurację, pizzerię, stację paliw, bankomat, salon fryzjerski a nawet kwiaciarnię. Nieco dalej znajdują się: park - 1 km, sklep sieci Lewiatan - 2 km, centrum ogrodnicze - 1,2 km.


Zapraszam na wizję lokalną
Dariusz Dziewoński
Broker nieruchomości
+48 504 237 471
ddziewonski@piotrowskinieruchomosci.pl