Duża działka budowlano-zielona z zabudowaniami

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
380 000 PLN , Pow. 130 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
130 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Zawada , Zawada
Rok budowy:
1980
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
PNO632656
Powierzchnia działki:
6 500 m2
Cena za m2:
2 923 PLN
OFERTA BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCYCH

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł wypocząć z dala od ludzi, w ciszy i spokoju, otoczony zielenią i ciszą zakłócaną jedynie śpiewem ptaków ? Marzy Ci się stadnina koni lub hodowla innych zwierząt ? A może po prostu całoroczny dom w bajkowym otoczeniu ?

Taką właśnie nieruchomość mamy przyjemność zaprezentować. Idealnie nadającą się na siedlisko, małe gospodarstwo lub wolnostojący dom z sąsiedztwem lasu oraz potoku. Ze względu na wielkość działki jest to zdecydowanie nietypowa nieruchomość, nieruchomość dla konesera. Typowa działka WIDOKOWA, marzenie większości osób poszukujących działki pod „dom za miastem”.

Działka
Działka ma powierzchnię aż 6500 mkw (65 arów) z czego około 1200 mkw (12 arów) według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego ma oznaczenie 36MN - teren zabudowy jednorodzinnej
- strefa dopuszczenia realizacji zabudowy zagrodowej. Pozostała część nieruchomości została oznaczona jako ZR - teren zieleni naturalnej.

Granice działki mają nieregularny kształt. Jej powierzchnia nachylona jest w kierunku południowo - wschodnim. Od strony południowej oraz wschodniej graniczy z lasem oraz potokiem. Powierzchnia przeznaczona pod zabudowę kształtem przypomina romb o bokach około 40 m x 41m x 36m x 23m.

Zabudowania
Budynek mieszkalny ma powierzchnię około 125 mkw, został wybudowany w latach 80 - tych XX wieku. Budynek posiada przyłączenia do sieci wodociągowej, energetycznej oraz gazociągowej. Stara stodoła z desek, na podmurówce ma powierzchnię około 60 mkw natomiast garaż jest murowany, a jego powierzchnia to około 35 mkw. Zabudowania nadają się raczej do wyburzenia lub generalnego remontu. Wielkość działki, uzbrojenie stwarzają jednak olbrzymi potencjał dla przyszłego właściciela.

Lokalizacja
Oferowana nieruchomość znajduje się w Zawadzie w województwie małopolskim (gmina Myślenice). Zawada oddalona jest o około 7,5 km od samych Myślenic oraz „Zakopianki”, 5,5 km od jeziora Dobczyckiego, 10 km od Dobczyc oraz Wieliczki, a od centrum Krakowa około 25 km. Dojazd zarówno do Myślenic, jak i Krakowa nie stanowi problemu. W promieniu 1,5 - 2 km od nieruchomości znajdują się: sklepy spożywcze sieci Dino oraz Żabka, przystanki autobusowe, myjnia bezdotykowa.

Zapraszam na prezentację
Dariusz Dziewoński
Broker nieruchomości
504 237 471
Nieprawidłowy adres E-mail