Budowlana, 500 m od granicy Krakowa - Sprzedane

Działka (Budowlana) na sprzedaż
180 000 PLN , Pow. 500 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
500 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Czarnochowice
Numer oferty:
PNO680012
Cena za m2:
360 PLN
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ, BEZ PROWIZJI ZE STRONY KUPUJĄCYCH

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży działki budowlanej w Czarnochowicach - 500 metrów od granicy Krakowa i niespełna 3 kilometry od centrum Wieliczki. To praktycznie już Kraków, choć formalnie nadal wioska. I choć do węzła Bieżanów autostrady A4 jest w linii prostej zaledwie 300 metrów, to dzięki ukształtowaniu terenu panuje tutaj nadal wiejska sielanka i niezmącona cisza.

Na sprzedaż oferujemy pięcioarową, budowlaną działkę z bardzo starym, drewnianym domem do rozbiórki. Fakt jego istnienia może zostać wykorzystany do radykalnego skrócenia czasu realizacji nowej inwestycji, jako podstawa do wszczęcia procedury remontu, rozbudowy, nadbudowy, itp. Tym bardziej, że dom jest już wyposażony w przyłącza energetyczne, wodne i kanalizacyjne, a gazowe jest tuż obok, w drodze gminnej. Działka jest częściowo zagospodarowana (drzewa owocowe, iglaki, grządki z truskawkami).

Ofertę polecam szczególnie wszystkim szukającym działki tuż obok miasta, ale z klimatem przedmieść czy wręcz wioski. Lokalizacja pozwala na bardzo szybki wjazd do Krakowa, zarówno w kierunku Podgórza i centrum (ulicami Wielicką lub Bieżanowską lub Śliwiaka i Lipską), jak i w kierunku Nowej Huty (ulicą Klasztorną). Do centrum Wieliczki jest tylko około 5 minut jazdy samochodem. Do przystanku krakowskiego MPK spacerem są 3 minuty, a do przystanku komunikacji wielickiej - cztery. W bliski sąsiedztwie znajduje się również sklep spożywczy i boisko miejscowego klubu sportowego.

Jednym słowem - to świetna oferta dla rodziny - mimo pozornej wyprowadzki z miasta nie będzie kłopotu z dojazdem do szkoły, do pracy, na zakupy czy do kina lub teatru (dojazd do centrum handlowego Bonarka zajmie raptem kwadrans!). Wszystkie atrakcje aglomeracji pozostaną w zasięgu kilkunastu minut podróży samochodem lub autobusem.

Bliskość placówek edukacyjnych, a także pełnej infrastruktury handlowo - usługowej dają gwarancję wygodnego życia, jednocześnie z dala od zgiełku miasta, hałasu i natężonego ruchu samochodowego - uliczka jest absolutnie lokalna, wyłącznie dla ruchu miejscowego.

Serdecznie zapraszam

Wojciech Piotrowski