Dwie działki budowlane z MPZP i mediami

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
156 000 PLN , Pow. 1 300 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 300 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Grabie
Numer oferty:
PNO374079
Cena za m2:
120 PLN
OFERTA BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCYCH

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek budowlanych (oznaczonych na zdjęciach literami A i B) w miejscowości Grabie - pół godziny jazdy od południowych granic Krakowa, 3,3 km od Łapanowa i 8 km od Gdowa. Rejon ten jest coraz bardziej poszukiwany i wybierany przez klientów ze względu na kompromis pomiędzy ceną, a wspaniałymi warunkami krajobrazowymi, bardzo dobrym dojazdem do Krakowa oraz świetną infrastrukturą w pobliskich ośrodkach gminnych - Gdowie i Łapanowie. To właśnie tam znajdziemy między innymi liczne sklepy (łącznie z Biedronkami, Pointem, Sparem i szeregiem innych - gospodarczych, budowlanych, odzieżowych, itd., itd.), żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i średnie, ale także banki, stacje benzynowe, myjnie automatyczne, pizzerie, restauracje, apteki, przychodnie zdrowia czy wreszcie infrastrukturę rekreacyjną w ośrodku Kuter Port lub nad klimatycznym zalewem w Łapanowie.

NIERUCHOMOŚĆ

Działki w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego gminy Łapanów znajdują się w obszarze zabudowy mieszkaniowo - usługowej jednorodzinnej (MU). Działka A ma powierzchnię około 18 arów, a działka B około 13 arów (aktualnie trwa procedura ostatecznego podziału). Są płaskie, z bardzo delikatnym nachyleniem w kierunku południowym. Mają zapewniony (również od strony formalno - prawnej) dostęp do wszystkich mediów. Ponieważ w okolicy nie ma instalacji kanalizacyjnej konieczne będzie wyposażenie budynków w szamba lub przydomowe oczyszczalnie ścieków. Dostęp do asfaltowej drogi gminnej zapewnia krótki odcinek bardzo dobrze utwardzonej drogi prywatnej, na której zostaną ustanowione służebności przejazdu oraz ewentualnego przeprowadzenia mediów. Ceny to odpowiednio: działka A - 198.000 zł, działka B - 156.000 zł. Oczywiście istnieje możliwość zakupu obu.

LOKALIZACJA

To idealne miejsce dla osób poszukujących możliwości oderwania się od zgiełku i hałasu miasta. Lokalizacja daje gwarancję ciszy i sielskiej atmosfery. Ponadto działki są świetnie zorientowane według stron świata - w osi północ - południe. Położone na wzgórzu i dzięki temu roztacza się stąd piękny widok na okoliczne pola i lasy. W sąsiedztwie bardzo luźna zabudowa jednorodzinna. Dojazd drogą asfaltową prowadzi do pobliskich: Gdowa (8 km) i Łapanowa (3,5 km). W tych miejscowościach znajdziecie Państwo wszelkie niezbędne do codziennego życia sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, żłobki, itp. Całkowicie bezproblemowy dojazd do Krakowa zajmuje około pół godziny (mieszkam w sąsiedniej miejscowości i chętnie udzielę dokładnych wskazówek).

Zapraszam serdecznie

Wojciech Piotrowski
Nieprawidłowy adres E-mail