Idealne działki k. Wieliczki - z widokiem na Tatry - Sprzedane

Działka (Budowlana) na sprzedaż
176 000 PLN , Pow. 800 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
800 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Grabówki Babiny
Numer oferty:
PNO753631
Cena za m2:
220 PLN
Oferta na wyłączność, bez prowizji od kupujących

Nie szukaj daleko. Grabówki to wyjątkowe miejsce. Panoramiczne widoki, przyjemność korzystania z natury połączona z niewielką odległością od miasta i wygodnym dojazdem do pracy. To właśnie tutaj położone są działki, które mamy przyjemność zaprezentować Państwu. Jedyne 5 km za Krakowem, 3 km od centrum Wieliczki. Usytuowane w urokliwym otoczeniu działki są gwarancją ciszy, spokoju oraz pięknych widoków na szczyty Tatr.

Grabówki inaczej nazywane są „dachem Wieliczki” - to miejscowość położona zaledwie kilka kilometrów od centrum tego miasta, znajdująca się na pierwszym pogórzu kierując się w stronę południową.

W pobliżu Grabówek znajdują się przedszkola, szkoły oraz centrum edukacyjno-rekreacyjne Solne Miasto z pływalnią, kortami tenisowymi, siłownią, stadionem sportowym oraz atrakcjami i salami zabaw dla młodszych dzieci.
Liczne tereny zielone do wycieczek pieszych oraz rowerowych, park linowy, a dla wszystkich, którzy spacerując pragną skorzystać ze zdrowotnych walorów wielickiej soli - Tężnia solankowa. Odległość tylko 12 km do Puszczy Niepołomickiej pozwoli miłośnikom joggingu na prawdziwe chwile relaksu i aktywności. Wybór Grabówek to nie tylko świetny dojazd do pracy, ale przede wszystkim wypoczynek wśród piękna otaczającej przyrody, czystego powietrza i bliskości urozmaiconego małopolskiego krajobrazu.

Z nieruchomości mamy zaledwie kilkanaście kilometrów do centrum Krakowa, do którego można dojechać między innymi dwoma liniami obsługiwanymi przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie, a z sąsiedniej Wieliczki - kolejką podmiejską - ułatwiającą komunikację nie tylko z Krakowem, ale także z okolicznymi miejscowościami. Z działek do przystanku mamy zaledwie 500 metrów czyli tylko 6 minut na piechotę. Doskonałe połączenie drogą ekspresową i autostradą A4 lub przez Swoszowice lub Piaski Wielkie to gwarancja szybkiego, płynnego i bezstresowego dojazdu do samego centrum Krakowa.

Działki położone są na południowym stoku mają kształt prostokąta oraz płaską powierzchnię. W pogodne dni z każdej można podziwiać piękne szczyty tatr. Każda z działek ma powierzchnię około 8 arów, możliwy jest zakup działek oddzielnie lub obu naraz. Cena działki A to 184 000 zł, natomiast działki B 176 000 zł.

Wygodny dojazd do działki gwarantuje gminna droga asfaltowa, od której odbiega prywatna, współdzielona z sąsiednimi działkami droga dojazdowa.
Działka ma dostęp do wszystkich mediów w maksymalnej odległości do 100 m.

Zapraszam do kontaktu

Dariusz Dziewoński
Broker nieruchomości
+48 504 237 471
ddziewonski@piotrowskinieruchomosci.pl