Budowlana z lasem - wyjątkowa okazja - Sprzedane

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
240 000 PLN , Pow. 6 700 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
6 700 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Koźmice Wielkie
Numer oferty:
PNO902553
Cena za m2:
36 PLN
Oferta na wyłączność - BEZ PROWIZJI od Kupujących

Mam przyjemność zaprezentować Państwu zakup absolutnie wyjątkowej działki. Już jej powierzchnia (67 arów) nie jest typowa. Dodatkowo poza częścią z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną (ok. 24 ary) obejmuje spory las - bezpośrednio przylegający do działki budowlanej. Z sypialni na spacer do własnego lasu? Zapraszam.

Z CENTRUM KRAKOWA W GÓRY W 30 MINUT

Położenie bajkowe, bo porannej kawie towarzyszy rozległy widok, a jednak działka jest stosunkowo blisko Krakowa, stolicy województwa małopolskiego. Dojazd do centrum Krakowa (Stare Miasto, Rynek) zajmuje niecałe 30 minut jazdy samochodem (19,6 km), a do granicy miasta 14 minut (9 km). Biorąc pod uwagę wjazd do miasta Królów Polski (ten od strony Wieliczki) w godzinach szczytu jest najmniej problematyczny - kilkupasmowa droga z płynnie działającą sygnalizacją świetlną, możliwość zjazdu na autostradę A4 w celu ominięcia krakowskich korków, przejazd okolicznymi miejscowościami bez dużego natężenia ruchu - to jedynie kilka możliwości sprawnej komunikacji. Z Wieliczki kursują do Krakowa pociągi sieci aglomeracyjnej, a z Koźmic bezpośrednie autobusy na stację w Wieliczce. Do Krakowa dojedziemy również często i regularnie kursującymi busami (linie Dar Bus).

TERENY ZIELONE

Lasy, łąki, rzeki, tereny zielone, czynią to miejsce magicznym każdego zwykłego dnia.
Poranki w towarzystwie pięknie śpiewających ptaków i chodzących po delikatnej rosie saren, to codzienność w pozbawionych wielkomiejskiego zgiełku Koźmicach.
Brak zanieczyszczeń w powietrzu (strasznego krakowskiego smogu) zawdzięczamy ukształtowaniu terenu - działka znajduje się na Pogórzu Wielickim oraz bardzo blisko granicy z Beskidem Makowskim.
Miejsce idealne dla osób kochających naturę, ciszę, spokój i ceniących sobie prywatność, którzy równocześnie pragną mieszkać w pobliżu dużego miasta.

Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i leży w terenach przeznaczonych pod budownictwo jednorodzinne, a jej położenie poprzez ukształtowanie terenu gwarantuje piękny widoki na Koźmice i Pogórze Wielickie.

Z działki mamy 4 minuty jazdy lub 15 minut spacerem (2 km) do centrum Koźmic Wielkich, gdzie znajduje się sklepy spożywcze, apteka, przychodnia zdrowia, szkoła podstawowa, biblioteka publiczna, piekarnia, kościół oraz stacja benzynowa i myjnia samochodowa, krótko mówiąc - wszystkie niezbędne obiekty do codziennego życia, 10 minut (7 km) do centrum Wieliczki, a 12 minut (9,6 km) do centrum Dobczyc.

Wygodny dojazd do działki gwarantuje gminna droga asfaltowa, od której odbiega prywatna, utwardzona, współdzielona z sąsiadami droga dojazdowa.
Działka ma dostęp do wszystkich mediów.

Zapraszam do kontaktu

Wojciech Piotrowski
Dyrektor
tel.: +48 501 86 40 39
wpiotrowski@piotrowskinieruchomosci.pl