Uzbrojona, 4 km od granicy Krakowa - Sprzedane

Działka (Budowlana) na sprzedaż
298 999 PLN , Pow. 1 053 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 053 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Rożnowa
Numer oferty:
PNO546252
Cena za m2:
284 PLN
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę wręcz idealnie nadającą się na budowę domu jednorodzinnego lub bliźniaka. Dlaczego idealnie? Świetna lokalizacja, media w działce, dobry dojazd, bardzo dobry kształt oraz wymiary i wiele więcej. Zobaczcie Państwo sami.

OPIS:

Nieruchomość, o której mowa to płaska działka o powierzchni 1053 mkw, w kształcie prostokąta i wymiarach ok. 26,5 m na 39,5 m, zagospodarowana już zielenią. Jej najbliższe sąsiedztwo to ogrody i domy wolnostojące. Dojazd do działki stanowi asfaltowa droga wewnętrzna, w której nowy właściciel będzie posiadał udziały. W MPZP leży na terenie 163MN.1 czyli z przeznaczeniem …„pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wolnostojącą i bliźniaczą, z możliwością wydzielenia w budynku mieszkalnym lokalu na cele usługowe”.


LOKALIZACJA:


Położona jest w drugiej linii zabudowy przy drodze powiatowej Wieliczka - Dobczyce w miejscowości Rożnowa. Znajduje się w odległości 1500 metrów od Rynku Wielickiego, 4500 metrów od węzła autostradowego „Wielicka” i tylko 12 km od Rynku Głównego w Krakowie. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdziemy: przystanek autobusowy, restaurację, pizzerię, stację paliw, bankomat, zakład fryzjerski, kwiaciarnię. Nieco dalej znajdują się: park na Stoku Pod Baranem, sklep sieci lewiatan lub centrum ogrodnicze.

MEDIA: Przez działkę - nie kolidując z projektowaną zabudową - przeprowadzona jest sieć gazowa oraz wodociągowa. Obie sieci mają odpowiednią przepustowość, aby się do nich przyłączyć. Przyłącz do sieci kanalizacyjnej zostanie zapewniony przez sprzedających, z sąsiedniej działki należącej również do nich. Działka ma także bezpośredni dostęp do sieci energetycznej.Dariusz Dziewoński
Broker nieruchomości

+48 504 237 471