Działka z pozwoleniem na budowę (dziennik budowy) - Sprzedane

Działka (Budowlana) na sprzedaż
150 000 PLN , Pow. 1 022 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 022 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Sławkowice
Numer oferty:
PNO599479
Cena za m2:
147 PLN
Oferta bez prowizji od Kupujących

Prezentuję Państwu działkę budowlaną z wyjątkowym gratisem, jakim jest czas i zaangażowanie potrzebne na zorganizowanie pozwolenia na budowę (wraz z dziennikiem budowy, projektem i pełną dokumentacją). Na działce można rozpocząć prace budowlane zaraz po zakupie działki!
Budynek zaprojektowany na tej działce to dom parterowy o powierzchni około 147 mkw, z garażem w bryle. Pozwolenie na budowę wydane zostało w oparciu o projekt budynku firmy ARCHON - „Dom w Amarantusach 3”, choć oczywiście istnieje możliwość wymiany projektu.

Działka ma powierzchnię 1022 mkw, ok. 24 metrów szerokości i ok. 43 metrów długości, a kształtem przypomina prostokąt. Jej powierzchnia jest płaska, nasłoneczniona, lekko nachylona w kierunku południowym.
Dojazd do niej zapewnia gminna droga asfaltowa, a na ostatnim odcinku 110 metrów droga szutrowa.
Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego gminy Biskupice, a cały jej obszar oznaczony jest jako teren zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej. Dostępne media to prąd, woda oraz gaz.
Sąsiedztwo to luźna zabudowa jednorodzinna wolnostojąca - nowa oraz nieco starsza.
Położona jest w malowniczej, spokojnej miejscowości Sławkowice oddalonej od Gdowa o 4 km, Wieliczki około 11 km, a od najbliższego zjazdu na obwodnicę Krakowa zaledwie 14 km.
Najbliższy przystanek komunikacji na trasie Wieliczka - Gdów znajduje się ok. 1500 metrów od działki, sklep spożywczy analogicznie natomiast szkoła podstawowa w Sławkowicach 1400 metrów.

Zapraszam na wizję lokalną

Dariusz Dziewoński
Broker nieruchomości
+48 504 237 471
ddziewonski@piotrowskinieruchomosci.pl