Klasyczna kawalerka na ul. Mazowieckiej - Sprzedane

Mieszkanie na sprzedaż
236 000 PLN , Pow. 22 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
22 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Kraków Krowodrza , Mazowiecka
Rok budowy:
1980
Piętro:
5 na 9
Numer oferty:
PNO399281
Cena za m2:
10 727 PLN
Jak zwykle BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCYCH - już zaoszczędziliście 5 000 zł

Prezentowane mieszkanie to gratka dla pracujących w ścisłym centrum Krakowa, dla lubiących aktywne życie blisko infrastruktury miejskiej. Dzięki wspaniałej lokalizacji to również idealne miejsce dla studentów Uniwersytetu Pedagogicznego, Rolniczego lub AGH, a więc także świetna inwestycja pod najem długoterminowy.

LOKALIZACJA
Ul. Mazowiecka 125, tuż przy skrzyżowaniu ul. Mazowieckiej z al. Kijowską
250 m do przystanku autobusowego na al. Kijowskiej i 350 m do przystanku na ul. Wrocławskiej
800 m do przystanku tramwajowego na ul. Królewskiej i tylko 550 m do stacji kolei aglomeracyjnej Kraków - Łobzów
Również samochodem łatwo jest wydostać się we wszystkie kierunki - Alejami Trzech Wieszczów lub przez Rondo Ofiar Katynia
Oczywiście w najbliższym sąsiedztwie jest pełna infrastruktura handlowo - usługowa, szkoły, przedszkola, przychodnie zdrowia, itp.

OPIS
To klasyczna kawalerka o powierzchni 22 mkw, na V piętrze w 9 piętrowym bloku wybudowanym w latach osiemdziesiątych. Jak w takich przypadkach bywa ma bardzo prosty układ: przedpokój, łazienka i pokój z aneksem kuchennym. Jednak w tym przypadku mamy jeszcze dodatkowe pomieszczenie - odrębną wnękę z przeznaczeniem na część sypialną lub właśnie aneks. Całość uzupełnia klasyczny, mały balkonik. Mieszkanie jest w dobrym stanie, ewentualnie wymagające drobnego odświeżenia. Przynależy do niego piwnica o powierzchni 2,5 mkw.
Klatka schodowa obsługiwana jest przez nową windę. Przed blokiem mamy do dyspozycji duży, zamknięty parking, wyłącznie dla jego mieszkańców.

To atrakcyjne mieszkanie można obejrzeć i złożyć ofertę zakupu podczas Dnia Otwartego, w czwartek 13 sierpnia, po uprzednim umówieniu się na konkretną godzinę.

Serdecznie zapraszam
Wojciech Piotrowski
Dyrektor Biura Nieruchomości
tel.: +48 501 86 40 39
wpiotrowski@piotrowskinieruchomosci.pl