Klasyczne dwupokojowe w cichej okolicy - Sprzedane

Mieszkanie na sprzedaż
220 000 PLN , Pow. 47,90 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
47,90 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Olkusz , Mikołaja Reja
Rok budowy:
1980
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
PNO666425
Cena za m2:
4 593 PLN
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ, BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCYCH

Mamy przyjemność zarekomendować Państwu zakup nieruchomości położonej na Osiedlu Młodych, przy ulicy Mikołaja Reja w Olkuszu.

MIESZKANIE

Mieszkanie jest jasne, wygodne i ustawne. Położone na parterze czteropiętrowego budynku wielorodzinnego, w cichej, spokojnej okolicy, wśród dominującej za oknami zieleni (zarówno wokół budynków osiedla, jak i w przylegającym do niego lesie).

Powierzchnia użytkowa mieszkania to 48 mkw plus balkon typu loggia.
W skład mieszkania wchodzą: pokój gościnny, sypialnia, widna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, oraz przynależna do mieszkania komórka lokatorska.
Kuchnia wyposażona jest w meble, lodówkę, piekarnik, płytę grzewczą gazową, pochłaniacz.
Łazienka jest po remoncie, wykończona płytkami, posiada kabinę prysznicową, bidet .
Istnieje możliwość pozostawienia przez sprzedającego mebli w pokojach.

Średnie opłaty czynszowe, wynoszące około 520 zł obejmują zaliczki na centralne ogrzewanie z sieci miejskiej, ciepłą i zimną wodę, fundusz remontowy, opłatę za wywóz śmieci oraz opłatę za administrację.

LOKALIZACJA

W odległości 50 metrów znajdują się sklepy, a nieco dalej przedszkole, szkoła podstawowa, licea, kryty basen, kościół, ośrodek zdrowia, poczta, przystanki komunikacji miejskiej oraz rekreacyjne tereny zielone, w tym tzw. „rolko-strada” czy zrewitalizowany park czyli popularna „Dolinka”.
Bardzo dobrze zorganizowana komunikacja miejska umożliwia wygodny dostęp do centrum miasta, a położenie w pobliżu obwodnicy Olkusza pozwala z kolei na szybki dojazd do Krakowa i Katowic.

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty (w celu ustalenia konkretnej godziny wizyty prosimy o kontakt telefoniczny). Zgodnie w panującymi aktualnie warunkami pandemii stosujemy niezbędne zabezpieczenia i procedury.


Kontakt: biuro@piotrowskinieruchomosci.pl  Tel.: 884 864 039

Osobom starającym się o kredyt, służymy bezpłatną pomocą.