Duże działki, świetnie skomunikowane z Krakowem

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż
199 000 PLN , Pow. 6 000 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
6 000 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Targowisko
Numer oferty:
PNO622780
Cena za m2:
33 PLN
Targowisko - zapraszam do zakupu atrakcyjnej działki, położonej w niezwykle korzystnej komunikacyjnie lokalizacji. Poza lokalizacją atrakcją prezentowanych działek jest ich spora powierzchnia.

LOKALIZACJA
Działki są zlokalizowane przy lokalnej drodze, w spokojnej okolicy, co zapewnia prywatność w rozproszonej, bardzo luźnej zabudowie domów jednorodzinnych.
Działkę dzieli zaledwie kilkanaście minut drogi od zarówno Wieliczki (18 km), jak i Niepołomic (10 km) lub Bochni (10 km). Trochę dalej jest na przykład do Ronda Matecznego w Krakowie (29 km), ale korzystając z autostrady A4, której węzeł jest również w Targowisku, będziemy tam już po 25-26 minutach. Poza tym mamy do dyspozycji Krakowską Kolej Aglomeracyjną, której przystanek Park&Ride w Kłaju jest oddalony od działki o zaledwie 3,8 km (6 minut). Również w Kłaju jest pełna infrastruktura usługowo - handlowa, choć już najbliższy sklep spożywczy w Targowisku jest oddalony tylko o 650 metrów, a szkoła podstawowa w tej miejscowości o 1200 m. Liczne busy zapewniają dobry dojazd do wszystkich wyżej wymienionych miejscowości (również do Nowej Huty - 25 km).

DZIAŁKI
W ofercie są dwie działki. Obie prostokątne, płaskie, z dostępem do mediów.
Działka A to prostokąt o powierzchni prawie 60 arów i wymiarach ok. 218 m x 28 m. Powierzchnia budowlana to około 14 arów. Do działki prowadzi droga utwardzona, a media są w bezpośrednim sąsiedztwie. Działka jest objęta MPZP gminy Kłaj z przeznaczeniem w części budowlanej pod zabudowę jednorodzinną. Cena działki A to 199.000 zł.
Natomiast działka B to prostokąt o powierzchni około 33 arów i wymiarach ok. 103 m x 32 m. Tutaj powierzchnia budowlana to około 17 arów. Media, jak i utwardzony odcinek drogi jest oddalony o około 100 m. Działka jest również objęta MPZP gminy Kłaj z przeznaczeniem w części budowlanej pod zabudowę jednorodzinną. Cena działki B to 180.000 zł.

Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu ustalenia terminu Państwa wizyty w tej atrakcyjnej i pełnej możliwości lokalizacji.

Wojciech Piotrowski
Dyrektor Biura
Tel. +48 501 86 40 39
Nieprawidłowy adres E-mail